O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistami od marketingu, z szerokim warsztatem w różnych dziedzinach digital marketingu, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu i rozumieją potrzeby swoich klientów. 

Nasza misja

Rozwój i partnerstwo. Chcemy być dla naszych klientów partnerem biznesowym, który pomaga w rozwoju firmy poprzez zwiększanie sprzedaży, zwiększanie ilości leadów i zwiększanie rozpoznawalności marki. 

Co robimy?

Współpraca

01.

Kontakt

Kontaktujesz się z nami i przedstawiasz nam swój projekt.

02.

Rozmowa wstępna

Umawiamy się na rozmowę, podczas której przekazujesz nam wszystkie niezbędne informacje dotyczące projektu.

03.

Oferta

Wiemy już czego od nas oczekujesz i ile mniej więcej pracy będzie trzeba w to włożyć. Przedstawiamy Ci naszą ofertę.

04.

Planowanie działań

Zaczynamy współpracę, więc konieczne będzie przygotowanie i zaplanowanie pracy. Większość przygotowanych materiałów, będzie wymagała Twojej akceptacji.

05.

Start kampanii i optymalizacja

Mamy przygotowane i zaakceptowane materiały oraz zaplanowaną kampanie! Startujemy i czekamy na pierwsze dane, aby móc zacząć optymalizację.

06.

Dalsza optymalizacja

Kampanie już chodzą i przynoszą realne efekty. Pozostajemy w stałym kontakcie i dalej je optymalizujemy, aby efekty były jeszcze lepsze!

digital marketing tworzenie stron internetowych

Dlaczego BeasyAds?

Kilka lat doświadczenia zdobytego podczas pracy w agencjach reklamowych, agencjach social media i prowadzeniu własnych biznesów. Nasz udział w dziesiątkach projektów związanych z płatnymi kampaniami pozwoli Ci poczuć ulgę, że Twoje adsy są w dobrych rękach. 

Robienie Adsów to przede wszystkim masa niespodzianek, których należy się spodziewać. Doświadczenie pomaga nam sprawnie rozwiązywać wszystkie napotkane problemy.

Jesteśmy do dyspozycji klientów codziennie (w godzinach pracy, oczywiście) i na bieżąco omawiamy wszystkie sprawy związane z prowadzonymi kampaniami i projektami.

Kilka liczb

1 +
Zadowolonych
klientów
2 +
Zrealizowanych kampanii
1 K+
Wydanego budżetu

Chcesz zacząć z nami współpracować?

Skorzystaj z darmowej niezobowiązującej wyceny i analizy Twoich dotychczasowych działań.