O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistami od marketingu, z szerokim warsztatem w różnych dziedzinach digital marketingu, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu i rozumieją potrzeby swoich klientów. 

Nasza misja

Rozwój i partnerstwo. Chcemy być dla naszych klientów partnerem biznesowym, który pomaga w rozwoju firmy poprzez zwiększanie sprzedaży, zwiększanie ilości leadów i zwiększanie rozpoznawalności marki. 

Co robimy?

Współpraca

01.

Kontakt

Kontaktujesz się z nami i przedstawiasz nam swój projekt.

02.

Rozmowa wstępna

Umawiamy się na rozmowę, podczas której przekazujesz nam wszystkie niezbędne informacje dotyczące projektu.

03.

Oferta

Wiemy już czego od nas oczekujesz i ile mniej więcej pracy będzie trzeba w to włożyć. Przedstawiamy Ci naszą ofertę.

04.

Planowanie działań

Zaczynamy współpracę, więc konieczne będzie przygotowanie i zaplanowanie pracy. Większość przygotowanych materiałów, będzie wymagała Twojej akceptacji.

05.

Start kampanii lub projektu i optymalizacja

Mamy przygotowane i zaakceptowane materiały lub zaplanowaną kampanie! W przypadku kampanii startujemy i czekamy na pierwsze dane, aby móc zacząć optymalizację.

06.

Dalsza optymalizacja lub oddanie projektu

Kampanie już chodzą i przynoszą realne efekty. Pozostajemy w stałym kontakcie i dalej je optymalizujemy, aby efekty były jeszcze lepsze! W przypadku projektów jednorazowych przekazujemy wszystkie stworzenie materiały i czekamy, gdy odezwiesz się do nas ponownie po kolejne!

digital beasyads agencja marketingowa

Dlaczego BeasyAds?

Kilka lat doświadczenia zdobytego podczas pracy w agencjach reklamowych, agencjach social media i przede wszystkim prowadzeniu własnych biznesów. Nasz udział w dziesiątkach projektów związanych z płatnymi kampaniami, socialami i stronami internetowymi pozwoli Ci poczuć ulgę, że Twoje adsy i Twój marketing są w dobrych rękach. 

Robienie Adsów to przede wszystkim masa niespodzianek, których należy się spodziewać. Doświadczenie pomaga nam sprawnie rozwiązywać wszystkie napotkane problemy.

Jesteśmy do dyspozycji klientów codziennie (w godzinach pracy, oczywiście) i na bieżąco omawiamy wszystkie sprawy związane z prowadzonymi kampaniami i projektami.

Rozumiemy, że Twoje potrzeby mogą się czasami zmieniać, lub mogą się zdarzyć sytuacje nie do przewidzenia. Dlatego do każdego projektu podchodzimy elastycznie, a zarazem kreatywnie, aby spełnić Twoje lub Wasze oczekiwania.

Kilka liczb

1 +
Zadowolonych
klientów
2 +
Zrealizowanych kampanii
1 K+
Wydanego
budżetu

Chcesz zacząć z nami współpracować?

Skorzystaj z niezobowiązującej wyceny oraz analizy Twoich dotychczasowych działań.

Scroll to Top