Usługi

Specjalizujemy się w kampaniach reklamowych na FB, prowadzeniu fanpage i tworzeniu stron www.

Pomożemy Ci wypromować Twój biznes, produkt, wydarzenie lub markę.
Jak za dotknięciem magicznego palca Twoje adsy będą easy. 🙂

Sprawdź cennik naszych usług

Szukasz agencji marketingowej, która wesprze Twój biznes? Sprawdź poniżej cennik podstawowych usług marketingu online, w których możemy Ci pomóc.

facebook ads prowadzenie kampanii

Facebook Ads

prowadzenie social media

Social Media

tworzenie stron www toruń gdańsk wrocław warszawa

Strony Internetowe

Profesjonalne kampanie Social Ads

Tworzymy i optymalizujemy kampanie dla każdej branży. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy to stworzymy kampanie oparte o lejek marketingowy, które zwiększą sprzedaż w Twoim sklepie. Jednak nie tylko sprzedaż, ale także rozpoznawalność Twojej marki, która jest ważnym elementem osiągania dużej ilości konwersji. 

Dla firm prowadzących działalność usługową mamy w ofercie pozyskiwanie leadów, czyli kontaktów do potencjalnych klientów. Tego typu kampanie z powodzeniem można zrealizować w bardzo wielu branżach np. usługi finansowe, fotowoltaika i pompy ciepła, odszkodowania, szkolenia i kursy, agencje zatrudnienia, agencje interaktywne, działalność przemysłowa, firmy deweloperskie, kancelarie nieruchomości, catering dietetyczny, aranżacja wnętrz, szkoły, studia, kluby fitness i sportów walki oraz wiele innych. 

Tworzymy wszelkiego rodzaju zaawansowane kampanie remarketingowe oraz kampanie mające na celu promocje produktów lub samej marki. Niezależnie od celu reklam, Twoje kampanie muszą być stargetowane precyzyjnie. Pomożemy Ci osiągnąć cel wykorzystując wszystkie dostępne możliwości targetowania, prowadząc klienta przez każdy możliwy etap ścieżki decyzyjnej.

Wspomożemy Twoją firmę w zakresie marketingu w Internecie

Aby skutecznie prowadzić działania reklamowe potrzebujesz wirtualnych miejsc, w których klienci mogą znaleźć informacje o Twojej firmie, takich jak strona internetowa, fanpage na Facebooku lub wizytówka Google.

Tworzenie stron internetowych

Profesjonalna lecz prosta strona www to podstawa w dzisiejszych czasach. Klient musi móc z łatwością znaleźć informacje, których potrzebuje, aby skorzystał z usług Twojej firmy.

Prowadzenie fanpage

Odpowiednia komunikacja w mediach społecznościowych pomoże Ci zbudować markę i przekazywać niezbędne informacje Twoim klientom. Fanpage to pierwsze miejsce, w które zagląda klient po zetknięciu z reklamą, musi wyglądać profesjonalnie!

Wizytówka Google Maps

Dla korzystających z pozostałych naszych usług zakładanie wizytówki, wraz z podstawową optymalizacją jest gratis. Wizytówka Google to podstawa dla każdego biznesu działającego lokalnie, ale nie tylko. Daj się znaleźć swoim klientom.

Pozostałe usługi

Możemy wspomóc Twoją firmę poprzez tworzenie kampanii reklamowych w najpopularniejszej wyszukiwarce świata, oraz tworząc content w postaci filmu reklamowego, który wyróżni Twój biznes. 

Kampanie Google Ads

Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe Google Ads (dawniej Adwords). Tworzymy kampanie tekstowe w wyszukiwarce, kampanie w sieci reklamowej, kampanie produktowe Google Shopping, kampanie remarketingowe, kampanie Youtube Ads. Za sprawą Google Ads często docieramy do użytkowników na komputerach i urządzeniach mobilnych w tracie poszukiwania usług lub produktów podobnych do Twoich.

Tworzenie filmów promocyjnych

Profesjonalny film ze scenariuszem, który będzie wizytówką Twojej firmy na lata. Chcesz przedstawić ofertę firmy, jej zespół, dotychczasowe realizacje? Film to idealne rozwiązanie. To również świetny materiał do płatnej kampanii reklamowej. Filmy tworzymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego: Toruń i okolice, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław. 

"Amazing Designs and Quality Work!"

Nam at congue diam. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tincidunt eget leo. Nullam quis vulputate orci, ac accumsan quam. Morbi fringilla congue libero, ac malesuada vulputate pharetra.
John Doe
CEO, Acme Inc.

Chcesz zacząć z nami współpracę?

Darmowa wycena i analiza. Skontaktuj się z nami, a przeanalizujemy Twój projekt i dokonamy niezobowiązującej wyceny.

Scroll to Top